YOU CAN CALL HER PINK QUEEN
Je čas na netradičný, posledný marcový príspevok. Viete, po čase fotení outfitov vás to omrzí. Pózovať stále tými istými pózami, už vám to po chvíli pripadá smiešne a tie fotky sa vám postupom času prestávajú páčiť. Preto som sa dnes rozhodla nafotiť outfit, ktorý by som si obliekla ja sama  netradične. Už na cover fotke hore si môžete všimnúť, že na nej nie som ja, ale celkom iná osôbka. Táto osoba sa volá Natália a dnešok trpela pod mojimi rukami.

It's time for new untraditional last march post. You know after a while of taking photos of your outfits it gets a little boring.  Standing in front of the camera with the same poses might feel silly sometimes and the photos will start to annoy yourself. That's why I have decided to shoot an outfit that I would normally wear. You might have noticed that in the cover photo. The girls is named Natalia and she spent her day being my doll.Natáliu som dnes namaľovala, učesala, obliekla a aj odfotila. Zapózovala som si aj ja, no mojím hlavným cieľom bolo ukázať vám niečo diferentné. Keďže obe sme veľkými fanúšičkami seriálu Gossip Girl, rozhodla som sa dnešný outfit post poňat trochu inak. na chvíľu sme sa preniesli do prostredia Upper East Side, aj keď prostredie okolo nás vravelo niečo iné. Myslím, že Natálke sa dokonale hodí tento štýl obliekanie a pristane jej to tak ako vždy.

Today I took care of Natalia's makeup, hair, clothes and also photos.  She also took a few photos of me but my main reason was to show  something different. Because we are both big Gossip Girl fans I have decided to put up outfit similiar to GG series. I think that this outfit perfectly suits Natalia and she looks amazing as always.


skirt / H&M
leather jacket / H&M
t-shirt / ?
shoes /converse
neklace / H&M

Aj takto môže vyzerať niečo, keď vás nosenie outfitov prestane baviť, ešte šťastie, že mám tak ochotnú kamarátku! Natálku nezabudnite sledovať na jej instagrame.
B.

When shooting outfits starts to bore you, it can look something like this. I am so lucky to have her as a friend. Don't forget to follow Nataly on her instagram account.
B.


Komentáre

Zverejnenie komentára