LAKE


Relax.
Každý si pod týmto slovom isto vyjaví niečo iné, no naše myšlienky sa v istom bode spájajú. Je to práve oddychovanie, ktoré potrebuje osoba ako taká každá, pretože sme tak nastavení. Robiť, robiť, robiť, robiť a potom oddychovať. Škoda, že ten oddych je vždy tak krátky a tá práca sa zdá byť tak zdĺhavá.
Dnes sa oficiálne končia veľkonočné sviatky. Práve na dnes sa väčšina mužov tešila. Polievačka. My, ženy, vieme, že to nie je až taká zábava pre nás ako pre nich. Len si to predstavte. Oni nás polejú, vyšibú a ešte za to dostanú peniaze a čokoládu. Nie je to vôbec fér.
Týchto päť dní, ktoré som trávila v Hrabove pre mňa zmenili mnoho. Poriadne som si oddýchla, nemyslím tým len taký ten domáci oddych, že pozerám telku a nič nerobím. Práve naopak. Bol to oddych v prírode, ktorý som už dlho nezažila. Moje myšlienky nabrali nové smery, zdá sa mi, že sa začínajú ucelovať, no moja myseľ túži zostať na tomto čarovnom mieste.
Viem, že keď budem doma, bude opäť všetko rovnako. Stereotyp, do ktorého už v stredu nastupujem. Opäť budem musieť robiť tie isté veci každý deň, budem musieť nemyslieť na to, ako dobre mi tu bolo, inak by som sa asi rozplakala.
Každý máme miesto, na ktoré by sme sa chceli pozrieť, ktoré sa stane jeho vysneným alebo obľúbeným miestom. Pre niekoho je to New York, Praha, California, Himaláje. Pre mňa sú to Tatry, ktoré nám ležia presne pred nosom. Kiežby sme my, slováci, tak často nenadávali na to čo nemáme, ale zamerali sme sa na to, čo naozaj máme. Krásny poklad.

Relax.
Every one of us imagines something else but our thoughts connect in some place. It's resting we all need from time to time because we were made to rest. Work, work, work, work, work and then maybe relax. Too bad that the relaxation time is much shorter than the working time, right?
Today is the official end of Easter holiday. I guess slovak men were excited for this day. Water pouring. Us, women, we all know it isn't at all that hillarious. Just imagine it. The pour lots of water on us and then they will get chocolate and money. It isn't fair at all.
These last 5 days I spent in Hrabovo and it has changed a lot. I relaxed a lot and I don't mean just laying on the couch and watching the TV. I mean relaxing in the nature which I hadn't done in many years. My thoughts went into a new roads and it feels like they found the path they were meant to find in this magical place.
I know that when I'm home everything is different. Stereotype, in which I have to fit in immediatelly. Again I have to do the same boring things and I can't even  think of the amazing feeling I had when I was in Hrabovo because I would cry a river probably.

Each person has a place that we would wanted to either visit or is our favorite place. For some people it might be New York, Prague, California, or any other place. For me it's the Tatras which lay just few "steps" near. I wish us slovakians wouldn't complain as much as we do about useless things we don't have but preciate the real beauty we have.


turtle neck - F&F / shirt jacket, pants - H&M / shoes - Prestige

Moje prázdniny vyzerali nejako takto. Som rada, že som vypadla, ale viem, že realita je tu, nie tam. Ešte stále máte chvíľku času, aby ste za mňa hlasovali v ankete Bloger roka 2015, môžete tak urobiť TU.
A ako ste trávili dni voľna vy?

My holiday is officially over. I'm glad that I got out of the real world but sadly I couldn't stay there forever. You still have time to vote for me in the competition Blogger of the year 2015. The link is HERE.
And how did you spend your holiday?

Bari
Photos by: Cetys (Nikon J5)

Komentáre

 1. překrásné fotky! a ty boty ♥
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Outfit síce nie je ničím zaujímavý, ale perfektne sa hodí k atmosfére a prírode na fotkách. :)
  Victoria's secrets

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Outfit je krásny a skvele si to napísala:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk/2016/02/velkonocna-giveaway.html?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super článok a krásne fotky. Veľmi sa mi páči tvoj blog, nechcela by si sledovať navzájom? Ak áno daj mi vedieť. http://andreanalens.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jednou za čas je takový relax prostě nutnost. Bez úniku z těch stereotypů bychom se za chvíli zbláznili. A v Tatrách je opravdu krásně. :)
  Nádherné fotky! Měla jsi krásné svátky. :)
  KattyLife

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nádherné fotky ! Neskutočné ! :) kde prosím ťa upravuješ fotky ? :) A normálne sa čudujem, že sme sa v Nitre ešte nestretli, lebo ako pozerám si z Nitry a ja z okolia, ale v Nitre chodím do školy :)

  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 7. krásne fotky ! Neskutočne fotogenicka si ! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krasne fotky! Pekny clanok :)
  www.tinachic.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára