THE ADIDAS MATCHING PIECES


V mojom vnútri je neustály boj dvoch osobností. Prvá, jemná Bari, miluje opätky, rada sa maľuje, rada sa celkovo fintí. Druhá, lenivá Bari, má rada pohodlie, maľuje sa len veľmi neyýrazne. Zoznámte sa s Bari číslo 2, tou, ktorá dnes vsadila na pohodlnú obuv a športovú shopper tašku.

Tak ako si myslím, že v mojom vnútri sú dve osoby, ktoré vedú boje, tiež mám tušenia, že nikdy nenájdem vnútorný pokoj, čo sa týka módy aspoň. Zdá sa mi, že by som už mala vedieť presne v akom štýle sa cítim najlepšie, presne v akom štýle mi to sedí najviac. Keď sa však dlho obliekam športovo a dám si potom opätky, cítim sa úplne inak, o niečo lepšie. A tak je to aj naopak. Keď mám na sebe dlho vysoké topánky, mám otlaky na oboch nohách, je to ten najlepší pocit dať si na seba tenisky a voľnejšie oblečenie.

Možno nie som jediná, ktorá to tak pociťuje. Som si istá, že medzi vami sa nájde tiež nejaké dievča, ktoré je akoby sa hovorilo aj do voza, aj do koča. Nečakajte teda nikdy, že môj blog bude spojený so striktne elegantnou módou alebo športovou. Vždy tu nájdete oboje. Možno tu bude niekedy viac jedného, neskôr zas druhého.

Dnes sa s vami prílišne vykecávať nemôžem, keďže som si naplánovala veľmi letný program. Dúfam, že cez leto nesedíte len doma. Môžete sa pochváliť v komentároch aké máte plány na víkend. Veľmi by ma potešilo, ak by ste mi poradili nejaké pekné miesta v prírode, kde je ľahko dostať sa aj vlakom či autobusom.


There is a constant fight inside me between two personalities. First, the soft side, loves high heels and like to o typical girly stuff. Second, lazy me, likes to be comfortable and wears just light makeup. Meet my lazy me who is today dressed in a comfy sneakers and sporty shopper bag.

Just like I think, that inside me are two different personalities, I have the feeling that this fight will never ever end. It feels like I should know about the style that fits me best, about the style that I like the best on me. But I often wear sporty clothes and then once in a while when I wear heels I feel new and different. And again, there are days when I only wear high heels. And when I'm sick of them, it feels like the bestest feeling in the world when my feet are in a comfy shoes and my skin is in oversized clothes.

Maybe I'm not the only one feeling this way. I'm sure there is at least one of you that likes to dress both ways - the feminine way and the sporty way. Don't expect my blog turn into a fashion blog of a feminine dressed girl or a fashion blog which only contains sporty outfits. You'll always find here both. Sometimes there'll be more sporty outifts, sometimes more elegant.

I can't do a long post today, because I have some summer plans for today. I hope you are not just sitting at home. You can leave a comment below saying what are your plans for the weekend. Also I would be so pleased if you could help me. Perhaps you know some places in nature that are easy to find and reach by a train or a bus.    skirt - New Yorker / tee - second hand / Adidas shopper bag - ringit.cz / sneakers - Adidas / lipstick - Rimmel 

Bari

Komentáre

 1. Nádherny outfit a krásne prostredie:) nepríde mi to ani ako tu na Slovensku:0

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ta předposlední fotka je hrozně povedená! A rozhodně nejsi jediná - já jsem schopná nosit oversized trička s teniskami a druhý den sandálky a bodycon šaty, takže... :D :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gorgeous sporty chic look dear! You look fabulous! Enjoy your weekend :)
  Stella
  www.stellaasteria.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dubnický park zbožňujem! Skvelé fotky a outfit! Tiež som raz také a raz také dievča, raz hlavne pohodlne, inokedy romantické dievčatko v sukničke a podpätkoch. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára