MINT,PINK & LOTS OF FLOWERS


Viete, čo milujem robiť, keď sa mám naučiť do zajtra 22 strán chémie?
Presne tak, písať nový príspevok! Takže... sme tu. Za notebookom namiesto zošita. Veď aj toto je predsa spôsob výučby. Aspoň sa na to môžem vyhovárať.
Keď si žena kupuje topánky, je tu pár aspektov, ktoré berie do úvahy. Presne tak isto, ako je to pri výbere partnera. Výzor, funkčnosť, pohodlie. 
Výzor. Topánky (a aj muži, že hej) nás musia niečím zaujať. Pre mňa je to farba a tvar, ktorý beriem do úvahy. Tentokrát to bola mint, alebo takáto svieža modrá, keďže doma nič také nemám a navyše... povedzme si úprimne - dá sa túto farbu nemilovať?
Čo sa týka tvaru, som veľmi náročná na topánky. Baleríny neboli nikdy mojimi favoritkami, neprišli mi lichotivé nohám. Popravde, boli to asi jediné topánky, o ktorých som hovorila, že si ich nikdy neobujem.
A čo čert nechcel, hádajte aké topánky som si kúpila a mám ich na sebe teraz - zaväzovacie balerínky. Možno je to tak aj s mužmi - hľadáme niečo úplne iné, no nakoniec skončíme aj tak s tým, o čom sme hovorili, že sa nikdy nemôže stať. Láska je čarovná vec. Či už láska k mužom alebo láska k topánkam.
Funkčnosť. Budú topánky vhodné na to, na čo boli kupované? Bude muž slúžiť tak či má? V daždi sa nesmú zašpiniť (v tomto prípade to nevyšlo), outfity mi k nim musia ladiť.
Budú pohodlné? Bude sa v nich dobre chodiť? Sadne vám spoločnosť muža? Budete sa cítiť pri sebe pohodlne?
Azda jediný rozdiel medzi topánkami a mužmi existuje. Žena zbiera páry topánok, ale hľadá iba jedného muža. Teda aspoň 99% žien...

You know what I love more than learning 22 pages of chemistry for tomorrow's test?
That's right, writing a new post! So... here we are. Instead of books I have in front of me. Well this is also a way of studying. At least I say so.
When woman is buying new shoes there are plenty of aspects she conciders. Just the way it is when you're choosing a new partner. The looks, the funcionality, comfort.
The looks. Shoes (and also men) have to be interesting. For me the most interesting thing about them is their color and shape. This time I chose mint because I didn't own anything of this color and also... let's say it loud - can you not love mint shade?
The shape of shoes is an important aspect too. I was never a big fan of flat shoes like these. It never felt like they fitted me. Actually, they were my least favorite types of shoes and I used to say I'd never wear them.
And a magical thing has happened. I bough flat mint shoes and right now you can see them. Maybe that's the way it is with men too - we are finding something else, but we end up with the one we said we would never be with. Love is magical. Whether it's a love for shoes or love for men.
The funcionality.  Will be those shoes appropriate for all those things they were bought? Will a man be a good slave? Won't it get dirty when it rains? And also my outfits have to be perfect with them.
Will they be comfortable? Will I walk in them with confidence? Will a man's company be the one? Will you be comfortable with each other?
I think there is only one difference between a man and a pair of shoes. Women collect pairs of shoes but they only want one man. Or at least 99% of them...
skirt - Stradivarius / top - Reserved / denim jacket - Stradivarius / shoes - Topánkovo / bag - Bershka / necklace - Guess

A čo vy a takéto topánky? Myslíte si, že mi sedia? A čo muži v porovnaní s topánkami - súhlasíte?

And what about you and those shoes? Do they look good on me? Do you agree that man are just like shoes?

Bari

Photos by: Nikon D7000 50mm f/1.8

Komentáre

 1. Nádherný outfit! Tá sukňa je úplne dokonalá ♥
  Môj blog: Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 2. This outfit is so cute
  Check out my new post
  http://www.melodyjacob.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Haha, moc hezky jsi to napsala! A já zrovna tenhle typ bot naprosto miluju, sice ne přímo balerinky, na tom jsem asi jako ty, ale tyhle zavazovací...! Fotky jsou moc povedené :)
  Young, wild and free

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Veľmi krásny outfit, páči sa mi tá kombinácia tej riflovej bundičky so sukňou..:) A o tých topánkach máš úplnu pravdu, ja som taká istá.. inak, do Nitry chodím často, tak niektoré miesta, kde si fotená, poznám:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Such a great girly look hun! You look so beautiful! I hope you had great success at the chemistry test :)
  Kisses!
  Stella
  www.stellaasteria.com

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára